A Budapesti Corvinus Egyetem Hallgatói Szolgáltatások területére, duális képzési koordinátori feladatok ellátására keresi új munkatársát, határozatlan időre.

Duális képzési koordinátor

Kik vagyunk mi?

    A Hallgatói Szolgáltatások a Budapesti Corvinus Egyetem szervezeti egysége, amely tanulmányi ügyekkel, a hallgatói életúttal és támogatással, karriertanácsadással valamint az egyetem alumni hálózatával foglalkozik.

    Az új munkatárs a Hallgatói Iroda mindennapi munkájába kapcsolódik be.

Mi a duális képzés?

    A duális képzés célja, hogy a hallgatóink tapasztalt szakemberek iránymutatásai alapján megismerkedhessenek leendő szakmájuk gyakorlati kérdéseivel.

Milyen feladatai lesznek a duális képzési koordinátornak?

  • Az egyetemen a duális képzési tevékenység támogatása, koordinálása.
  • Együttműködés a vállalatokkal a duális képzés kapcsán.
  • Segíteni hallgató és a vállalat közötti kapcsolatlétesítést, valamint az együttműködést.
  • A hallgatók vállalatnál töltött időszakának nyomon követése, valamint a felmerülő kérdésekben támogatás nyújtása mind a hallgató mind pedig a vállalat számára.
  • Közreműködés a felvételizők, potenciális hallgatók felé irányuló kommunikációs feladatokban.
  • Hallgatói és szakmai tájékoztató események szervezése, lebonyolítása, az ezzel kapcsolatos honlapfelület szerkesztése.

Mit kérünk?

  • a felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás,
  • középfokú angol nyelvtudást szóban és írásban,
  • heti 40 óra munkavégzést,
  • MS Office (irodai alkalmazások) használatában szerzett gyakorlatot,
  • adminisztrációban szerzett szakmai tapasztalatot,
  • magas fokú precizitást,
  • a felsőoktatási, tanulmányi adminisztrációban/
  • rendezvényszervezésben/kommunikációban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Mit nyújtunk?

  • egyedülálló fejlődési és kapcsolatépítési lehetőséget,
  • az elvárt feladatok elvégzéséhez alapos felkészítést,
  • folyamatos szakmai támogatást,
  • versenyképes fizetést,
  • cafeteria juttatást.

A jelentkezéshez kérjük, hogy küldje el:

  • önéletrajzát,
  • motivációs levelét (max. 1000 karakter szóközökkel),
  • és fizetési igényét.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1093 Fővám tér 8.