• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    Az alábbi munkakörben keresünk új munkatársat:

  • Dokumentáló mérnök

    Főbb feladatok:

    • A vállalat által fejlesztett és gyártott készülékekkel kapcsolatos műszaki, technikai dokumentációk (alkatrészlisták, műveleti utasítások, rajzok stb.) elkészítése, kezelése és folyamatos karbantartása, illetve ezen tevékenységek koordinálása
    • Cikktörzs karbantartás a vállalatirányítási rendszerben (cikkszámok létrehozása, megnevezések egységesítése)
    • Együttműködés a kapcsolódó területekkel (fejlesztés, gyártás)

    Elvárások:

    • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség
    • MS Office alkalmazások magas felhasználói szintű ismerete
    • Rendszerszemlélet
    • Precíz, lelkiismeretes és megbízható személyiség

    Előnyök:

    • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
    • WindChill PLM rendszer ismerete
    • Elektronikai és gépész tervező szoftverek ismerete
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Minőségirányítási rendszerek kialakításában és/vagy működtetésében szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
    • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Dinamikusan változó munkakörnyezet
    • Céges rendezvények, csapatépítő programok
    • Cég által támogatott sportolási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca

    Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.