DoDo Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Diszpécser munkatárs

pozícióba.
A Dodo Hungary Kft. Kiszállítás és ételszállítással foglalkozó Cseh cég leányvállalata.

Főbb feladatok, munkák:

  • Söfőrök/Futárjaink munkájának támogatása, segítése, leggyorsabb útvonalak megtalálása
  • Megrendelések kezelése időben és hatékonyan
  • Futárokkal való kommunikáció, váratlan helyzetek megoldása és kezelése, alternatív megoldások megtalálása (baleset, útakadályok-, késések kezelése, törölt fuvarok kezelése)
  • Kiszállítások nyomon követése, ellenőrzése a pontosság érdekében
  • Megrendelések kapacitás kezelése
  • Applikáció kezelése, útvonaltervezés
  • Eszközök kiadása, kezelése
  • Chat felület használata, Kommunikáció a sofőrökkel és megrendelőkkel, sofőrök helyének meghatározása lokátorokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kedves, udvarias, ügyfélorientált személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Stressztűrő képesség
  • Csapatjátékos
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (többnyire útvonaltervező, google maps, online térképek, GPS adatok segítségével)
  • Jó helyismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Középfokú angol nyelvtudás előny, de nem elvárás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Barátságos és fiatalos munkakörnyezet, rugalmas délelőtti vagy délutáni műszakok
  • Havi munkaidőkeret
  • Kihívásokkal teli munkavégzés, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkavégzés, fix bevétel
  • Szerződéskötés Április 15-től

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Naplás út

Kattintson a jelentkezem gombra és kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.