Diákmunka - Recruitment-sourcing gyakornok (SZOMBATHELY)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Szombathely

Feladatok:

Feladatok:
Jelöltek felkutatása online felületeken, adminisztráció belső adatbázisban, esetleg álláshirdetések feltöltése állásportálokra.

Elvárások:

Elvárás:
-Heti minimum 30 óra vállalása (home office lehetőség, napi 1-2 órás irodai elfoglaltság szükséges)
-Lehető leghamarabbi kezdés

Amit kínálunk:

Előny:
-HR területen vagy toborzásban szerzett gyakorlat / tanulmány
- Call center területen szerzett tapasztalat

A munkaidő általában 9:00 – 17:30 (fél óra ebédidő).

*Koronavírus miatti óvintézkedések: irodában kötelező a maszkhasználat, kisebb helyiségekben pl. konyha, tárgyaló, ebédlő meghatározott személy tartózkodhat egyidőben; fertőtlenítők rendszeres használata.
Az alap óradíjon felül bónuszra is van lehetőség.
Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

Szombathelyre keresünk hosszútávú együttműködésre diákokat heti 30-40 órás munkalehetőségre.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Szombathely