Mimox Kft.

DevOps Engineer

Ügyfelünk egy több mint 120 főt foglalkoztató magyar megoldásszállító cég, mely rendszerintegrációs megoldásokat nyújt és saját szoftver termékeket is fejleszt mind a magyar, mind a nemzetközi piacra. Több mint 30 éve vannak a piacon, stabilan több lábon állnak és nyitottak az új technológiákra. Az elmúlt években jelentősen bővítették szoftverfejlesztői és rendszermérnöki kapacitásukat, számos különböző technológiával dolgozó csapatuk van már.
A DevOps csapat jelenleg két főből áll, és az egyre növekvő igényeknek megfelelően ide keresnek mielőbb új kollégákat, hogy elérjék az ideális 4-5 fős létszámot. Elsőként az alábbi két nagyobb projekten dolgozik majd az először beálló új munkatárs: az egyik ügyfél on-premise adattovábbító alkalmazásának pipeline migrációján, illetve egy saját fejlesztésű intelligens épület projekt build-deploy folyamatainak rendberakásán, microservices üzemeltetői környezetének kiépítésén. Később más projekteken is fog dolgozni Scrum-jellegű taskok alapján, hogy változatosabbak legyenek a feladatok, és egy ember ne csak egy ügyfél projektjére legyen dedikálva.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fejlesztők és üzemeltetők harmonikus együttműködésének támogatása, fejlesztői és üzemeltetői környezetek kiépítése, illetve cseréje.
  • Alkalmazások migrálása legacy infrastruktúráról microservice architektúrára. Jó, ha cloudos szemmel is tudod ezt nézni, hogy a későbbi esetleges publikus felhőbe történő migrálás minél egyszerűbb legyen.
  • Kubernetes és Openshift támogatás.
  • CI/CD pipeline kiépítése.
  • Evangelizáció és mentorálás – cégen belül és ügyfélnél is rendszeres tudásmegosztás és edukálás a DevOps csapat szerepéről a fejlesztési és az üzemeltetési folyamatokban.
  • Site-reliability engineer szerepkör betöltése, HA funkciók kiépítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3-4 év munkatapasztalat, ebből ideális lenne legalább 1 év DevOps területen, a többi üzemeltetőként vagy fejlesztőként.
  • Nagyvállalati környezetben szerzett CI/CD tapasztalat.
  • Jártasság Linux, Windows és cloudos virtualizált környezetekben.
  • Tech skill set: Jenkins, Groovy, Kubernetes / OpenShift, Docker és Shell Scripting.
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • GitLab, Azure DevOps / TFS tapasztalat.
  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum, Kanban).
  • Alkalmazásmodernizáció területén szerzett tapasztalat.
  • Site-reliability engineer tapasztalat.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony: bruttó 1.000.000 – 1.300.000 Ft havi alapbér (tapasztalattól függően)
  • Garantált bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Szakmai képzések és vizsgák támogatása
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Befogadó közösség, támogató légkör, rugalmas cég
  • Igényes kialakítású iroda (Budapest XIII.) modern eszközökkel és prémium kategóriás hardverekkel
  • Részleges távmunka járványmentes időszakban is (jelenleg teljes távmunka)
  • Normál, 8 órás nappali munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszerintegrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

665.000 - 865.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1139 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz csatolásával.