ÁRKOSSY BÚTOR Kft.

CNC Gépkezelő

Az ÁRKOSSY BÚTOR Kft.
egy több, mint 25 éve alapított családi tulajdonban lévő, világszinten ismert, egyedi bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozás.

Mint ahogy az évek során mindig, ma is erős, felkészült, kreatív csapattal dolgozunk, szem előtt tartva a bútorvilág trendjeit. Az alábbi teljes munkaidős pozícióba keressük új kollégánkat Herenden található üzemünkbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC táblafelosztó kezelése és programozása
  • CNC marógép kezelésének és programozásának elsajátítása
  • megmunkálási eljárások ismerete alapján megmunkáló programok betöltése
  • gépbeállítás, szerszámok felszerelése,
  • általános gépkarbantartási, javítási és üzemzavar elhárítási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha...
  • van hasonló munkaterületen szerzett tapasztalatod
  • szakirányú végzettséggel rendelkezel (CNC gépkezelő)
  • munkájára igényes, precíz és megbízható személyiség vagy, akiben megvan az önálló-, illetve a csapatmunkára való készség
  • terhelhető vagy
  • jellemző rád a gyors tanulási készség, tanulási hajlandóság, és a logikus gondolkodásmód
  • rendelkezel AutoCAD programismerettel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • "B" kategóriás jogosítvány és aktív vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kivételes betekintést nyerhetsz egy olyan világba, ahol komplett szállodák, nemzetközileg ismert cégek irodái, villák, magánházak és kastélyok berendezései készülnek;
  • magunktól és tőled egyaránt elvárjuk a szakmai fejlődést;
  • egy innovációra nyitott csapat tagja lehetsz;
  • támogatjuk a munkába járásodat
  • 21. századi munkakörnyezet, új csarnokok és a legkorszerűbb berendezések fognak körülvenni
  • hosszú távú, biztos munkaviszonyra számíthatsz
  • garantáljuk az egyműszakos munkarendet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8440 Herend

A pozícióra a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz jelentkezni.
A pályázathoz kérjük csatold fényképes szakmai önéletrajzodat.