MAGYARMET Kft.

CNC Forgácsoló

A MAGYARMET Finomöntöde Kft. a több mint 35 éves öntészeti múltjával és high-tech 3D prototípusgyártási technológiájával garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a prémium minőséget.
A magas hozzáadott értékű szériagyártása és az intelligens 3D nyomtatási technológiája által a szakma pedig a világ vezető precöntödéi között tartja számon a céget. Fő vevői bázisa Európában van, de Malajziától az Egyesült Államokig a világ minden tájára szállít be öntvényeket.
Családi vállalatként kitűzött célja, hogy a több mint 200 embert átfogó cégstruktúrában családok generáció találják meg számításaikat stabil munkahelyükként vagy a tanulók akár szakmai gyakorlataik biztos bázisaként.
Gondoskodjon Ön is arról, hogy munkájával hozzájárulhasson vevőink és munkavállalóink elégedettségéhez, tegyük együtt az ügyfeleket a magyar(MET) minőség rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségünk:

Főbb feladatok, munkák:

  • Műveleti, technológiai utasítások betartása
  • Gyártási dokumentáció vezetése
  • Elsősorban egyedi, kis és közepes szériás alkatrészek gyártása
CNC eszterga vagy maró gépek programozása, beállítása, alkatrészek megmunkálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú középfokú fémipari végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nagy bonyolultságú munkadarabok megmunkálásában szerzett tapasztalat
  • Erősen ötvözött pl.: ausztenites, hőálló acélok megmunkálásában szerzett gyakorlat
  • CNC marógépek programozásában, kezelésében szerzett gyakorlat
  • NCT vezérlő ismerete

Amit kínálunk:

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, Cafeteria támogatást, bejárási támogatást, igényes munkakörnyezetet. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk ebben a kiemelkedő munkakörben.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

2060 Bicske, Kanizsai utca 12.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!
Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva. További információért kérjük, hívja munkatársunkat a +36 22 566 321 –es telefonszámon. Bízunk benne, hogy találkozunk!