INTERPLUS KFT

CNC Forgácsoló

Főbb feladatok, munkák:

• egyedi alkatrészek gyártása a termelés kiszolgálása érdekében
• CNC gép kezelése, program írás, illetve a megtervezett termékek legyártása
• munkáját a karbantartással, mérnökséggel és termeléssel együttműködve végzi

Az álláshoz tartozó elvárások:

• minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat ( esetleg pályakezdő munkatárs erős szakmai gyakorlattal)
• jó problémamegoldó, magabiztos, talpraesett személyiség
• önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • autóipari beszállító / gyártó cégnél szerzett tapasztalat előny
  • egyedi gyártás területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • általános munkarend szerinti munkavégzés napi 8 órás munkarend szerint
  • fiatalos csapat
  • alapbér felett teljesítmény arányos pótlék lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

7130 Tolna, Stutensee-i út

  • fényképes önéletrajz.