• Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap egy exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni Szívesen használnád angol nyelvtudásod nap mint nap? Szeretnél részese lenni valami izgalmasnak? Készen állsz? Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működik a repülőtér! Légy ezen világ részese! Jelentkezz!
  • Check-in ügyintéző (Liszt Ferenc Repülőtér)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Repülőgépbe történő beszállás előtt az utasok okmányainak ellenőrzése, adataik rögzítése
      • Utasok tájékoztatása
      • Poggyászok kezelése
      • Beszállókártyák kiállítása és beszállás előtt visszaellenőrzése a tranzitváróban

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
      • Minimum középfokú végzettség
      • Büntetlen előélet
      • Főiskolai, egyetemi levelező vagy távoktatási formában tanuló hallgatók jelentkezését csak akkor tudjuk figyelembe venni, ha a tanulmányi, illetve egyéni elfoglaltságukból eredő napi terhelésüket feltétel nélkül össze tudják egyeztetni a változó munkaidővel.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • További idegennyelv ismerete

    Amit kínálunk:

      • Kiszámítható havi bért + pótlékok
      • Egyedülálló különleges nemzetközi munkakörnyezetet
      • Karrierfejlődés lehetőséget
      • Teljes vagy részmunkaidős bejelentett munkaviszonyt
      • Profi szervezeti háttérrel rendelkező, összetartó, fiatalos és támogató csapatot
      • Folyamatos képzési programokat
      • Hosszútávú tervezhetőséget, kiszámíthatóságot
      • Megújult formaruhát

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Légi közlekedés
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Turizmus, Utazásszervezés
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1185 Budapest