Bolti eladó

Hirdetés szövege:

    Saxoo London férfi ruházati termékekkel foglalkozó cég Budapest - Dunaplaza, Árkád, Westend, Lurdy, Campona márkaüzleteibe teljes illetve részmunkaidős munkatársakat keres eladói munkakörbe!

    Feladatok:

    - Termékeink értékesítése, szakszerű kiszolgálás

    - Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, árukihelyezés

    - Raktári feladatok

    - Leltározás

    Profil:

    - Ruházati vagy kereskedelmi tapasztalat

    - Elhivatottság, megbízhatóság

    - Pontosság, rugalmasság

    - Pozitív személyiség

    Amit kínálunk:

    - Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
    - Sokszínű feladatkör és kedves munkatársak várnak Önre
    - Intenzív betanítás

    - Azonnali munkakezdés

    - A próbaidő után dolgozói kedvezmény

    - Bónuszrendszer

    Jelentkezés módja: Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1101 Budapest