Bolti eladó/ pénztáros

Feladatok:

    A Gödöllő Coop Zrt. a kizárólag magyar tulajdonú COOP üzletlánc tagja, a térségben jelentős és elismerten etikus foglalkoztató.

    Csapatunkba, azonnali belépéssel, gödöllői, csömöri, mogyoródi, szilasligeti és erdőkertesi munkavégzéssel jelenleg is keresünk megbízható, vevőközpontú hozzáállású munkatársakat.

    Szakterület megnevezése: Élelmiszer- és napi cikkek kiskereskedelme, bolti eladó/pénztáros
    Pályakezdők, tanulók és csökkent munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

    Főbb feladatok:
    Eladó-pénztárosi feladatok ellátása, árufeltöltés, takarítás.
    További feladatok részletes munkaköri leírás és a belső szabályozók szerint.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - szakképzettség (élelmiszer- és vegyi áru eladó)
    - élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
    - erkölcsi bizonyítvány
    - egészségügyi alkalmasság
    - több műszakos és hétvégi munkarend vállalása
    - vevőközpontú szemlélet
    - lelkes, elkötelezett hozzáállás

Amit kínálunk:

    - stabil háttér
    - versenyképes juttatási csomag
    - folyamatos fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Körösfői Kriesch Aladár utca 34.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek