A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési szervezet budapesti irodájába keresünk határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró BIM MÉRNÖK munkatársat.

BIM MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)

(Job-ID: req36140)

Feladatok

  • BIM modell költségvetési mennyiségeinek listázása és meghatározása, azok rögzítése a STRABAG által használt informatikai rendszerben
  • BIM modell és az ütemterv közötti kapcsolat létrehozása és annak a kivitelezés folyamán folyamatos nyomon követése,
  • rögzítése a STRABAG által használt informatikai rendszerben
  • együttműködés a helyszíni építésvezetéssel, és a kivitelezés munkájának támogatása

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, magasépítési szak vagy építészmérnök)
  • azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kommunikációképes német nyelvtudás

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület

STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT
Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest