TREND Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Építésvezető

  • Cég neve

    TREND Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a kivitelezési munkák szervezése
  • felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • építésvezetői feladatok ellátása
  • kivitelezési munkák szakmai irányítása, felügyelete
  • alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
  • az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartása
  • a kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • az általa irányított építkezésekkel kapcsolatos felmérések, pótmunka ajánlatok készítésében közreműködés és ellenőrzés
  • elektronikus építési napló vezetése.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség, érvényes FMV.
  • generál kivitelezésben szerzett minimum 5 éves magasépítési vezetői gyakorlat
  • önálló munkavégzés
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Csak az elvárásainknak megfelelő jelöltek jelentkezését várjuk.
Érvényes Felelős Műszaki Vezetői jogosultság megléte!
  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes, stabil  jövedelem
  • próbaidőt követően cégautó
  • mobiltelefon
  • hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

A TREND Építő Zrt. már több mint másfél évtizede működik sikeresen az építőipari piacon. Eredményeinket olyan jelentős munkák átadásának köszönhetjük, amelyeket jó minőségben, igényesen és műszaki szempontok szerint, színvonalasan valósítottunk meg, és ezzel letettük névjegyünket, meghatároztunk pozíciónkat az építőiparon belül.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát.