Érdeklődsz az olasz konyha iránt? Szeretsz főzni másoknak és szeretnéd, ha a munkád a hobbid is lenne egyben? Gyere hozzánk és tanuld meg elkészíteni az igazi olasz ételeket! Jelentkezz betanított szakácsnak - akár pályakezdőként is - budapesti éttermeinkbe!

Betanított szakács - étterem

Feladatok:

  • Tésztaételek elkészítése és tálalása, receptúra pontos betartásával
  • Olasz pizzák elkészítése rendelés alapján
  • Saláták összeállítása, levesek adagolása és díszítése

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Jó csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér (műszakpótlék biztosított) + jatt
  • Választható helyszíneket: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park, Bécsi út
  • Fizetett betanítást
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
  • Pest megyéből utazási támogatást
  • Barátságos, kellemes munkahelyi légkört
  • Minden nap biztosítunk meleg étkezést
  • Adunk munkaruhát, hogy ne a sajátodat piszkold össze

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Szakmunka
  • Szakács

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekel a lehetőség, kattints a jelentkezem gombra, vagy hívd a 06 20 221 4147-es telefonszámot.