BETANÍTOTT SEGÉDMUNKÁS ÉS PORFESTŐ

    Megbízónk széleskörű szolgáltatást nyújt ügyfeleinek, akik minőségi, tartós de egyben gazdaságos felületkezelési megoldást keresnek fémfelületek festésére.

    Számukra keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • fémfelületek előkészítése, zsírtalanítása, akasztása
  • csomagolás
  • fémfelületek elektrosztatikus porfestése

Elvárás:

  • legalább 8 általános
  • szakmunkás, középiskolai végzettség előnyt jelent, de nem feltétel
  • gyors, pontos munkavégzés

Bérezés:

  • előkészítő, betanított segédmunkás, porfestő nettó 200.000- 250.000 Ft
  • kiemelkedő teljesítmény esetén negyedéves bónusz
  • hétvégi műszak,túlóra lehetőség külön díjazással

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (tömegközlekedéssel könnyen elérhető)

    Munkaidő: 2 műszak heti váltásban (megbeszélés alapján)

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu