HumanCentrum Kft.

Betanított gépkezelő

Hirdetés szövege:

    Legyen ÖN is gépkezelő és lásson el operátori, gépbeállítási, később pedig gépmesteri feladatokat egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalatánál bruttó 300.000 - 450.000 Ft/hó közötti kezdő kereseti lehetőségért!

    AMIT KÍNÁLUNK

    • Azonnali kezdés
    • Bejelentett munkahely
    • Kereseti lehetőség: bruttó 300.000 - 450.000 Forint/hó bérezés
    • Évente nettó 200.000 Forint cafeteria
    • Szakmai betanítás
    • Előrelépési, fejlődési lehetőség
    • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
    • Családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság

    FELADATOK

    • Vállalati képzést követően a meghatározott, beosztás szerinti feladatok ellátása
    • Gyártási folyamatok felügyelete, végellenőrzések elvégzése, dokumentálása
    • Számítógépen a gyártáshoz szükséges adatok beállítása
    • Félautomata gépsorok kezelése és felügyelete

    MUNKAIDŐ

    2+2 nap folyamatos munkavégzés amelynél két munkanapot mindig két pihenőnap követ, így hónap fele teljesen szabad!

    • 2 nap nappal (06:00 - 18:00), 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka (18:00 - 06:00), 2 nap pihenő

    ELVÁRÁSOK

    • 8 általános iskolai végzettség
    • Folyamatos műszakos munkavégzés vállalása

    ELŐNYÖK

    • Középiskolai végzettség

    Jelentkezését a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk. Kollégáink néhány munkanapon felkeresik Önt a megadott elérhetőségeken.

    További információk a 06-70/452-3330-as telefonszámon!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca 34.