A
MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT.
Humánpolitikai igazgatóság Munkaügyi osztály

Bérszámfejtési munkatárs

munkakörbe munkatársakat keres
A munkavégzés helyszíne: 1024 Budapest, Fényes Elek utca 7-13.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • A munkavállalók rendszeres és változó jövedelmeinek, járandóságainak, levonásainak, letiltásainak rögzítése és számfejtése az SAP HR moduljában a vonatkozó jogszabályokban és a belső szabályzatokban rögzítettek határidőre történő teljesülése érdekében.
  • A hónap közben kifizetett bérelemek rögzítése és számfejtése, utalásra történő előkészítése, nyilvántartása.
  • Bérszámfejtést megelőzően az elszámolások helyességének ellenőrzése.
  • Kilépő munkavállalók járandóságának elszámolása és a kilépéskori dokumentumok jogszabály által előírt határidőre történő kiadása.
  • Időadat-gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása az SAP HR TMW felületén.
  • A hatályos jogszabályok betartása mellett, a munkavállalók részére - igény esetén - felvilágosítás adás.
  • Az SAP HR modult érintő transzportok és SP szint emelések tesztelésében való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás a Társaság más szervezeteivel.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség és 3 éves szakmai tapasztalat, vagy középfokú érettségit adó iskolai végzettség + minimum 5 év szakmai tapasztalat.
  • Microsoft Office (kiemelten Excel) felhasználói szintű ismerete

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • SAP HR modul felhasználói szintű ismerete.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1024 Fényes Elek utca 7-13.

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 16.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2019. 07. 01.