BHS Trans Kft.

Belföldi gépkocsivezető (napi hazajárós)

Hirdetés szövege:

    A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját a fenti pozícióra Dunakeszi telephelyére:

    Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
    • Napi hazajárás
    • Kimagasló fizetés, korrekt, pontos elszámolás
    • Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú, 1,5 év átlagéletkorú járművek
    • Új, minden kiegészítővel felszerelt pótkocsik
    • Barátságos, támogató csapat

    Főbb feladatok:

    • Raklapos árú szállítása telephelyek között
    • Rakomány helyes rögzítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • C + E kategóriás jogosítvány, digitális tachográf kártya, GKI kártya
    • Megbízható, önálló, precíz személyiség
    • Erkölcsi bizonyítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 40 tonnás félpótkocsis szerelvénnyel

    Munkavégzés helye:

    • Dunakeszi

    A fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk bérigény feltüntetésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 26.