A FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1.300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

Auditor

FELADATOK:

  • ISO-TS/IATF 16949 rendszer szerinti auditálás
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos ellenőrzések, auditok végrehajtása
  • Folyamatauditok, termékauditok, rendszerauditok végrehajtása az audittervnek megfelelően
  • Beszállítók auditálása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny
  • Office csomag felhasználói szintű használata
  • VDA 6.3 ismerete
  • ISO TS/IATF 16949 rendszer ismerete
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás
  • Fél évente bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.