SIÓMENTE KERESKEDŐHÁZ Zrt.
  • Dunántúlon, több mint 10 éve sikeresen működő Ital kis és nagykereskedés, folyamatosan bővülő Pécs, Légszeszgyár úti telephelyére áruterítéssel járó fizikai terhelést is vállalni tudó gépkocsivezető munkatársat keres.

    Amennyiben fontos, hogy egy lendületes, fiatalos csapat hosszútávon megbecsült tagja legyél, köztünk a helyed, várjuk jelentkezésed.

    „C” kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.

  • Munkatársat keresünk

    Áruterítő Gépkocsivezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Munkatársunk feladata lesz az összekészített italáruk kiszállítása vásárlóinkhoz. A vásárlónál összekészített göngyöleg visszavételezése és visszaszállítása. Szükség szerint az áru-viszárú számla különbözetének bankkártyás, készpénzes fizettetése.

      Túrajárat elszámolása az iroda felé.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább B kategóriás jogosítvány
      • Fizikai terhelhetőség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • C kategóriás jogosítvány
      • Áruismeret
      • Partnerismeret

    Amit kínálunk:

      • jogtisztán bejelentett bér
      • stabil fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7622 Pécs, Légszeszgyár utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük töltse fel önéletrajzát