EU-DiákOK Iskolaszövetkezet
  • Az IKEA üzleteiben veled is úgy bánnak, mint a saját dolgozóikkal, számítanak rád! Ha itt dolgozol megismered a svéd cégkultúrát. A munkavégzésnél a legfontosabb számukra a biztonság, így a legmagasabb higéniás körülmények között kell dolgoznod.

  • Áruházi dolgozó (Soroksári IKEA- diákmunka)

    Főbb feladatok, munkák:

      Ha az állandóság híve vagy, vagy szereted a munkaköröket váltogatni ez a te helyed, az alábbi műszakok várnak: árufeltöltés, komissiózás és áruösszekészítés, pénztárkezelés, bútorösszeszerelés, éttermi tálalás vagy kaszázás, hot-dog készítés, textil vasalás, áruházi rendrakás és kisegítés!

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Betöltött 18. életév, aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony. EÜ kiskönyv megléte előny, de nem feltétel!

    Amit kínálunk:

      Br. 1250-1575 Ft/óra, napi jelenléti bónusz br. 1084 Ft, + havi bónuszok.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Felszolgáló, Pincér, Pultos
    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1239 Budapest, Bevásárló utca 4.