A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 28 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

A Bicskei Logisztikai Központunkba keresünk kiemelkedő feltételekkel új munkatársat, az alábbi pozícióba:

Áru-összekészítő

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Termékek megadott lista alapján történő összekészítése
  • A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása
  • Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés

Téged keresünk, ha:

  • Minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Fizikailag terhelhető

Miért válassz minket?

  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört és ehhez szakmai támogatást biztosítunk
  • Alapbér + produktív juttatás + teljesítményarányos fizetés
  • Ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvány) megszerzésének lehetősége
  • Munkába járás ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Felcsút, Alcsútdoboz, Vértesacsa, Lovasberény, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Bicske, Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Szár, Szárliget
  • Havi bruttó 10.000,- Ft készpénzes juttatás és műszakpótlékok (délutáni, éjszakai, hétvégi)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.