Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez,
a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb
termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai
térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának
szolgálatában.

A Richter Gedeon Nyrt.

Analitikai laboráns

    munkatársat keres

Feladatai:

  • A technológiai fejlesztési munka támogatása;
  • analitikai feladatok végzése;
  • stabilitásvizsgálatok végrehajtása;
  • tisztítás ellenőrzések megvalósítása;
  • műszeres vizsgálatok alkalmazása;
  • törzskönyvi adatszolgáltatás.

Elvárások:

  • Vegyész, vegyésztechnikus végzettség;
  • minimum középszintű angol nyelvtudás ("C" tip. vizsgával);
  • statisztikai és számítógépes ismeretek;
  • műszeres analitikában (HPLC, GC), készítményvizsgálatban való jártasság.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari, esetleg vegyipari múlt;
  • legalább 3 év analitikai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a 30000627 referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék eljuttatni.