Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol kamatoztathatod az Áht. és Ávr. kapcsán szerzett tudásod? Ha ismered az államháztartási törvényt és pénzügyi tapasztalattal rendelkezel, akkor Rád van szükségünk.

A Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. munkatársat keres

Államháztartási pénzügyi szakértő

pozícióba.

Feladatok:

  • Hazai pályázatok pénzügyi ellenőrzése, hiánypótoltatása, költségvetés ellenőrzés és ERA kód szerinti vizsgálata
  • A lebonyolítási számláról átutalások (előleg, közbenső, záró kifizetések) indítása a kedvezményezett számlájára a MÁK Electra (GIRO) rendszeren keresztül
  • Kifizetési kérelmek ellenőrzése, hiánypótlása, hiánypótlások feldolgozása, kapcsolódó teljesítés igazolás kiállítása
  • Szerződésmódosítási kérelmek pénzügyi kezelése
  • Pályázatok pénzügyi zárásával kapcsolatos teendők elvégzése
  • Követelések előírásával, illetve azok teljesülésével kapcsolatos adatok kezelése
  • Forrás.Net rendszerben a lebonyolítási számlákhoz kapcsolódó gazdasági események szerződésenkénti, partnerenkénti, illetve ERA kódonkénti és kiemelt előirányzatonkénti rögzítések

Szakmai követelmények:

  • Közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat a felsorolt feladatok ellátása terén
  • Számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismerete

Személyes követelmények:

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkozás
  • Önállóság, magabiztosság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Forrás SQL program felhasználói szintű ismerete
  • Minisztériumban szerzett fejezeti költségvetési-pénzügyi tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Cafetéria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Amennyiben a fenti elvárásoknak nem felel meg maradéktalanul, jelentkezését nem tudjuk elfogadni.