Simplexion Kft.
  • A Simplexion Informatikai Kft. 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy összesítse az alapítók tudásintenzív réspiacokon elért sikereit. Ezen réspiacok egyike volt a SWIFT rendszerek üzemeltetése, mely tevékenységet kollégáink 1999 óta végezik. Azóta specialistákká váltunk valamennyi Európában használatos elszámoló rendszeri kommunikációban és a kapcsolódó szabványok ismeretében (ISO8583, ISO15022, ISO20022). Legutóbbi sikereink a napon belüli elszámolás bevezetéséhez és a SEPA végdátum rendelethez kapcsolódnak.

    Cégkultúránk kifejezetten támogatja, hogy a kollégák különböző munkaterületeken is kipróbálhassák magukat, az ehhez szükséges tudás megszerzését is támogatjuk.

  • Alkalmazás üzemeltető

    Főbb feladatok, munkák:

      Java alapú szerver alkalmazások, SWIFT üzenetforgalmazó rendszerek, valamint az ezekhez kapcsolódó szoftver architektúra (operációs rendszer, middleware, applikációs szerverek stb.) üzemeltetéséhez és támogatásához keresünk üzemeltetési tapasztalattal rendelkező munkatársat.

      • Rendszer üzemeltetésben való részvétel
        • Rendszeres karbantartások végrehajtása
        • Szoftverek telepítése és frissítése
        • Release dokumentációk, telepítési jegyzőkönyvek elkészítése
        • Hibaelhárítás
      • Ügyfél támogatás
      • Tesztelés támogatása
      • Vészforgatókönyvek tesztelése, gyakorlása, pontosítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Windows szerver környezet ismerete
      • SQL készségszintű ismerete
      • Megfelelő hozzáállás
      • Csapatjátékos attitűd

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Microsoft SQL Server ismerete
      • WebSphere MQ tapasztalat
      • Hálózatok működésével kapcsolatos ismeretek
      • Hálózati protokollok (HTTPS, SOAP, SSH) ismerete
      • UNIX adminisztrátori ismeretek
      • Web technológiák ismerete (HTML, JavaScript, XHR)
      • Java programozási nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Folyamatos fejlődési lehetőség
      • Részvétel nemzetközi projektekben
      • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
      • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
      • Munkavégzés helye: Budapest IX.
      • Tervezett munkakezdés: 2018. szeptember

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    500 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    A "Jelentkezem" gomra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát