Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

alkalmazás rendszergazda/ windows

Főbb feladatok

  • magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése, elérhetőségének és működésének biztosítása
  • kapcsolattartás a társterületekkel
  • új alkalmazások üzemeltetésre történő átvétele
  • aktív részvétel az új megoldások és folyamatok tervezésében, kiválasztásában, bevezetésében

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • 1-3 éves nagyvállalati környezetben működő, magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows alapú alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows 2012/2016 operációs rendszer ismerete
  • Alkalmazás szerver üzemeltetési ismeretek (Weblogic,Webshere,IIS,Apache,TomCat )
  • Windows scripting ismeretek (PowerShell)
  • Sharepoint, O365 termék ismerete, üzemeltetési tapasztalat vagy
  • Dokumentum tároló rendszerek ismerete, (IBM Content Manager, IBM On-Demand, IBM Filenet)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • Nagios monitoring rendszer ismerete
  • Oracle/MS-SQL DBA ismeretek
  • PL\SQL ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.