Ügyfelünk, egy 100%-os magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat csoport tagja, melynek fő tevékenysége komplex festett és hegesztett fémszerkezetek, kábelkorbácsok és egyedi villamos berendezések gyártása és értékesítése, döntően Nyugat- Európa országaiba.
Csapatuk bővítésére keresünk új kollégát

ÁGAZATVEZETŐ – FÉMSZERKEZETI ÜZLETÁG

pozícióba, akinek feladata lesz, hogy a cég többi részlegével együttműködve felelősen vezessen egy 60 fős gyártó egységet,
követve a gyártandó termék életútját és kapcsolatot tartva a megrendelőkkel.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki / üzemmérnöki felsőfokú végzettség
  • Lemezmegmunkálás, vagy egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat – csoport, vagy ágazat szinten gyártási területen
  • Értékesítési gyakorlat
  • Rendelésbonyolitási és gyártási folyamat alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Irányításra, koordinációra való képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Feladatok:

  • Vasszerkezeti ágazat szakmai vezetése, dolgozók szakmai képzéséről való gondokodás, mennyiségi és minőségi létszám tervezése
  • Termelés figyelemmel kísérése, anyagbeszerzések, gyártás- és kapacitás tervezés
  • Ágazat eredményes gazdálkodásának a kézben tartása
  • Az üzleti ajánlatok időbeni, szakszerű és piacorientált elkészítése
  • A gyártási dokumentációk egyeztetése, biztosítása
  • A meglévő vevőkkel folyamatos kapcsolat tartás, üzleti kör bővítés
  • Többi ágazattal való szoros együttműködés
  • Dokumentációk készitése, riportálás a cég vezetősége felé

Előnyök:

  • Német nyelv társalgási / tárgyalási szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2060 Bicske

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 02.

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.