Parkfenntartó Kft.

Cégünk 1997-ben alakult, közterületi parkfenntartással és parképítéssel foglalkozik. Munkáink jelentős részét közbeszerzési pályázatokon nyerjük.

Adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

    A fenntartási és építési vezetők munkájának segítése. Árajánlatok ellenőrzése, számítógépes nyilvántartási rendszer kezelése. (Árajánlatkérők, árajánlatok, megrendelések, munkalapok, számlák) Ezen folyamatok határidejének figyelése, akadályközlők megírása. Kapcsolattartás kollégákkal. Anyagmegrendelések intézése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Precizitás, jó kommunikációs készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Kertészeti végzettség.

    Építőipari adminisztrációban eltőltött idő.

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem.

    Cafeteria.

    Céges telefonhasználat.

    Vidékről történő bejárás támogatása.

    Budapest bérlet.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Lomb utca

Fényképes önéletrajz.

Végzettséget igazoló bizonyítvány.