Adminisztrátor (Budapest)

A HSSC Kft. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli, kontrolling és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú társaságok részére.

Feladatok:

  • Felelős a HSSC Kft., valamint a HSSC Kft. szolgáltatási tevékenységében az állam által örökölt vagyonelemek nyilvántartásba történő beléptetésének, kiléptetésének kezdeményezése, ehhez kapcsolódóan Excel táblázat készítése, a kapcsolódó dokumentumok kitöltése, összeállítása.
  • Hagyatéki követelések érvényesítésével, hagyatéki tartozások kifizetésével kapcsolatos adminisztratív és pénzügyi előkészítő feladatok ellátása, Excel táblázatok vezetése, a kapcsolódó dokumentáció összeállítása.
  • Hagyatéki iratanyagok SAP-ba történő feltöltése.
  • Szakmai segítséget nyújt az ügyfeleknél felmerülő kérdésekben.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • informatikai nyilvántartási programokban való jártasság (kiemelten EXCEL).

Készségek:

  • Csapatmunka
  • Együttműködés
  • Szabálykövetés
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás
  • Terhelhetőség
  • Rendszerszemlélet, folyamatszemlélet
  • Magabiztos, határozott kisugárzás

Előnyt jelent:

  • Gazdasági végzettség
  • Hagyatéki adminisztrációs jártasság
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, amelyben szerepel a bérigénye, a motivációs levelét, a végzettségeit igazoló okmányok másolatát a HSSC Kft. részére a 'Jelentkezem' gombra kattintva legkésőbb 2021 március 7-ig. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.