A Központi Hitelinformációs Rendszer (KHR) akarva-akaratlanul együtt él mindannyiunkkal, és hatással van a jelenünk, sőt a jövőnk alakulására is. Az általa nyújtott szolgáltatást a világban általában Credit Bureau szolgáltatásnak nevezik, Magyarországon hitelreferencia szolgáltatás néven vált közismerté. Hazánkban egyetlen cég nyújt ilyen szolgáltatást:

a BISZ Zrt.

Dolgozz velünk

adminisztrációs munkatárs

munkakörben!

Főbb feladatok, melyek várnak Rád

  • Be- és kimenő dokumentumok teljes körű kezelése (Cégkapu, partner-nyilvántartó, iktató) informatikai rendszerekben
  • Papíralapú postázás szervezése, lebonyolítása
  • Irattározás, dokumentumok archiválása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Partnerekkel és belső társterületekkel kapcsolattartás, egyeztetés

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office (Word, Excel) programok haladó szintű ismerete
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Magas szintű együttműködési képesség
  • Problémamegoldó- és szervező készség
  • Elkötelezettség, lojalitás
  • Feddhetetlen előélet

Előnyt jelenthet

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, felelősségteljes, érdekes feladatok
  • Barátságos légkör, jó hangulatú csapat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1205 Mártonffy utca 25-27.

Részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél