WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk, Magyarország piacvezető hitelbiztosítója felsőoktatási tanulmányait folytató hallgatókat vár adminsiztrációs gyakornoki pozícióba. A multinacionális, fiatalos és lendületes munkakörnyezetben dolgozó csapat tagjaként szakmai fejlődésed lehetőségei biztosítottak.

Adminisztrációs diákmunka - Budapest XI. kerület (ZA-3990)

Feladatok:

  • Bejövő posta iktatása:
  • Küldemények felbontása, iktatása a rendszerben, a levelek kiosztása az irodában.
  • Kimenő posta előkészítése:
  • Borítékolás előkészítése, küldemények iktatása a rendszerben.
  • A napi kimenő küldemény elszállítása és beadása a közeli postafiókhoz
  • A kimenő küldeményekhez kapcsolódó alkalmankénti postai ügyintézés.

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Br. 1200 Ft-os órabér
  • Rugalmas munkaidő (heti 3 x 5-6 óra)
  • Modern környezet
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Szuper adminisztrációs diákmunka Budán!