Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Adatbázis fejlesztő

Feladat:

  • MSSQL szerverek konfigurálása, üzemeltetése, dokumentációk készítése
  • MSSQL szerver hibák detektálása
  • Interfész fejlesztések támogatása
  • Lekérdezések fejlesztése és optimalizálása
  • Adatbázis kapacitás tervezés (méret és performancia)
  • Mentési stratégia kidolgozása és visszaállítási feladatok elvégzése
  • Szoftverfejlesztők, tesztelők és az üzemeltetés támogatása
  • Adatbiztonság kidolgozása és felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatika)
  • MSSQL szerver üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • T-SQL ismerete
  • Tanulási vágy
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Analitikus képesség, logikus gondolkodás

Előny:

  • SSIS és BI tapasztalat
  • Enterprise Architect, Visual Studio ismerete
  • .NET ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés , étkezési hozzájárulás
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi GLS Európa u. 2.

Fényképes önéletrajzzal a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adatbázis fejlesztő
  • Hirdető cég: GLS General Log.SystemsHungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Alsónémedi
  • Feladatok: MSSQL szerverek konfigurálása, üzemeltetése, dokumentációk készítése MSSQL szerver hibák detektálása Interfész fejlesztések támogatása Lekérdezések fejlesztése és optimalizálása Adatbázis kapacitás tervezés (méret és performancia) Mentési stratégia kidolgozása és visszaállítási feladatok elvégzése Szoftverfejlesztők, tesztelők és az üzemeltetés támogatása Adatbiztonság kidolgozása és felügyelete
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (informatika) MSSQL szerver üzemeltetésében szerzett tapasztalat T-SQL ismerete Tanulási vágy Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban Önálló, pontos munkavégzés Analitikus képesség, logikus gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: GLS General Log.SystemsHungary Kft.>