Eladó állás, munka

11 db találat
Szűrés
  • Eladó / pénztáros Biatorbágy

    2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.
    A budmil fiatalos csapata eladót keres biatorbágyi Premier Outletben található üzletébe! Minek örülünk? Ha van már eladói tapasztalatod (különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már), de ne ijedj meg, ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen látunk!  Szereted a divatot és érdekelne...
    tegnap 11:44
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    tegnap 11:18
  • Vásárlók teljes körű, magas színvonalú kiszolgálása Szaktanácsadás a termékeinkkel kapcsolatban Üzlettér és a raktár rendben és tisztán tartása Be- és kimenő áru kezelése, adminisztrációja Vásárlók panaszainak kezelése Kassza kezelése
    tegnap 09:00
  • Alpha Zoo bolti eladó/pénztáros

    Rugalmas - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye
      A vásárlók igényeit felmérve tanácsot adsz, segítesz a termékválasztásban Kezeled a pénztárat, árut veszel át, rendben tartod a boltot, Gondoskodsz a gazdira váró kisállatokról. Online képzéseken csiszolod a tudásod.
    máj. 02.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
    máj. 09.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján - A munkaterület rendben és tisztán tartása
    ápr. 30.
  • Vevők udvarias kiszolgálása Napi nyitási és zárási folyamatok elvégzése Pénztár és számítógép kezelése Az üzlettér és a cipőraktár folyamatos rendben tartása Áruátvétel, árufeldolgozás és raktári feladatok pontos ellátása Az üzlettér kialakítása és az áru kihelyezése az egységes...
    ápr. 22.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Pénztárosi feladatok ellátása
    ápr. 18.
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása A munkaterület rendben és tisztán tartása Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján Pénztárosi feladatok ellátása
    ápr. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim