Eladó állások Pest megyében pályakezdőknek

13 db találat
Szűrés
  • Ruházati eladó

    2234 Maglód, Eszterházy János utca 1.
    a vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás árufeldolgozás és árukihelyezés pénztárkezelés üzlettér rendben- és tisztántartása
    tegnap 11:27
  • a vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás árufeldolgozás és árukihelyezés pénztárkezelés üzlettér rendben- és tisztántartása
    tegnap 11:26
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    máj. 27.
  • Vevőkiszolgálás Áruátvétel, pakolás Dekorálás és áruprezentáció Kasszázás Az üzlet rendben és tisztán tartása Árukészlet biztosítása az üzlet koncepciójának megfelelően és a márkazónák átlátható, egyértelmű elrendezése
    máj. 24.
    máj. 23.
  • A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 48 országban 1.200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. Több, mint 23.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti...
    máj. 21.
  • Eladó / pénztáros Biatorbágy

    2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.
    A budmil fiatalos csapata eladót keres biatorbágyi Premier Outletben található üzletébe! Minek örülünk? Ha van már eladói tapasztalatod (különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már), de ne ijedj meg, ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen látunk!  Szereted a divatot és érdekelne...
    máj. 13.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján - A munkaterület rendben és tisztán tartása
    ápr. 30.
  • Piacelemzésben Új, potenciális ügyfelek felkeresésében telefonon (cold call vagy e-mail), továbbá igényeik felmérésében egy kötetlen beszélgetés során Személyre szabott árajánlatok készítésében, azok nyomon követésében Ügyfélportfólió-építésben De legfőképp az üzletkötők munkáján...
    máj. 24.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim