Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
von Caprivi GmbH Fachpersonal
Dél-Németország területére keresünk jól képzett szakembereket

Víz-gáz-fűtésszerelő (Németország)

Hirdetés szövege:

    Kedves Álláskereső!

    Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!

    Bruttó 2250 € (alapbér) + nettó 1000 € (kiküldetési hozzájárulás)

    Amit biztosítunk Ön számára:

    • Szakértelmét átlag feletti fizetéssel honoráljuk
    • Bejelentett németországi munkahely
    • Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
    • Teljes munkaidős foglalkoztatás
    • Beteg-, és nyugdíjbiztosítás
    • Szállás megszerevezése a munkavégzés helyén
    • Hetente előleg

    Ami az Ön feladata lesz:

    • Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
    • Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
    • Önálló munkavégzés terv- és műszaki rajz alapján

    Amivel Ön rendelkezik:

    • Befejezett víz-, gáz-, fűtésszerelői végzettség, vagy többéves releváns szakmai tapasztalat
    • Német nyelv alapfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre)
    • Utazási hajlandóság Németország területén

    Kérjük küldje el részünkre:

    • Német nyelvű szakmai önéletrajzát

    Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő

    Tel.: 0049 711 34252 250

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Németország

Havi nettó fizetési keret:

2 600 EUR

Egyéb juttatások:

egészségpénztár

Jelentkezési határidő:

2018. 05. 08.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Víz-gáz-fűtésszerelő (Németország)
  • Hirdető cég: von Caprivi GmbH Fachpersonal
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Feladatok: Kedves Álláskereső!Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!Bruttó 2250 € (alapbér) + nettó 1000 € (kiküldetési hozzájárulás)Amit biztosítunk Ön számára:Szakértelmét átlag feletti fizetéssel honoráljukBejelentett németországi munkahelyHatározatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkülTeljes munkaidős foglalkoztatásBeteg-, és nyugdíjbiztosításSzállás megszerevezése a munkavégzés helyénHetente előlegAmi az Ön feladata lesz:Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezéseMinden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozikÖnálló munkavégzés terv- és műszaki rajz alapjánAmivel Ön rendelkezik:Befejezett víz-, gáz-, fűtésszerelői végzettség, vagy többéves releváns szakmai tapasztalatNémet nyelv alapfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre)Utazási hajlandóság Németország területénKérjük küldje el részünkre:Német nyelvű szakmai önéletrajzátKapcsolattartó személy: Horváth Gergő Tel.: 0049 711 34252 250
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Fizetés: 2600 EUR
  • Egyéb juttatások: egészségpénztár
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-08