Laminar Bau Kft.

Csatlakozz hozzánk

Víz-, gáz-, fűtés-, légtechnikaszerelő / Csőszerelő (Németország)

pozícióba!

Profi csőszerelő vagy és szívesen próbálnád ki magad külföldi terepen?

Akkor köztünk a helyed!

Mi a Laminar Bau Kft-nél a legjobbakat keressük, hogy a hazai és Európai Uniós piac fejlődő építőiparához szükséges épületgépészeti kapacitásokat magas kvalifikáltságú magyar munkaerővel biztosítsuk.

Főbb feladatok, munkák:

Épületgépészeti kivitelezési munkálatok elvégzése nagyobb építkezéseken – csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések építése, összeszerelése; légtechnikai rendszerek kiépítése, légkezelő gépek telepítése, kanalak, csövek pozícióba helyezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendelkezz végzettséggel és szakmai tapasztalattal,
  • legyél megbízható,
  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,
  • érts a műszaki rajzokhoz.

Amit kínálunk:

  • munkakezdést akár azonnal,
  • versenyképes eurós fizetést,
  • magyarországi bejelentést,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • szállás és munkaruha biztosítását,
  • utazás, munkába járás biztosítását céges autóval,
  • profi csapatot, akik Magyarországról támogatják a külföldi mindennapjaid gördülékenységét.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával és fényképes szakmai önéletrajzzal tudsz.