Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TRESZNER KFT. (TRESZNER VILLAMOSIPARI, SZOLGÁLTATÓ KFT)

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    Önállóan, és kislétszámú csapatban is dolgozni tudó villanyszerelő munkatársakat keresünk, hosszú távra, németországi munkavégzésre, kiemelkedő kereseti lehetőséggel. Német nyelvtudás előny, de nem feltétel.
    Munkavégzés helyszíne Németország. (A munkába állással kapcsolatos ügyintézés Pécsett történik!)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország

Egyéb juttatások:

cafeteria

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villanyszerelő
  • Hirdető cég: TRESZNER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Város:
  • Feladatok: Önállóan, és kislétszámú csapatban is dolgozni tudó villanyszerelő munkatársakat keresünk, hosszú távra, németországi munkavégzésre, kiemelkedő kereseti lehetőséggel. Német nyelvtudás előny, de nem feltétel.Munkavégzés helyszíne Németország. (A munkába állással kapcsolatos ügyintézés Pécsett történik!)
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-15