A Richter Gedeon

Dorogi Fióktelepe

Villanyszerelő - Elektrikus

munkatársat keres.

    referenciaszám: 30007398

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,

    a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
    a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik
    legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
    bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű
    készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Főbb feladatok:

  • A Fióktelep villamosenergia ellátásának biztosítása, villamos karbantartási, javítási feladatok ellátása.

Követelmények, elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség;
  • villamos alállomás kezelő képesítés;
  • számítógépes ismeretek;
  • jó szervezőkészség, fogékonyság az új dolgok iránt;
  • önálló feladatvégzésre való alkalmasság.

Amit kínálunk:

  • Kiterjedt juttatási rendszer;
  • csoportos élet- és baleset biztosítás;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • Dorogra költözés esetén szolgálati lakásban szállás lehetőséget biztosítunk;
  • gondoskodó, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dorog

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.