DéeR-Electricity Kft. (Déer-Electricity Kft)
  • Cégünk 2019 óta foglalkozik ipari és lakossági villanyszereléssel. Közel 50 fős csapatunk bővítése a célunk. Ha felkeltettük érdeklődését keressen minket bátran!

  • Bővülő csapatunkba

    Villanyszerelő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Ipari villanyszereléssel foglalkozó cégünk, bővíti közel 50 fős csapatát, VILLANYSZERELŐKET keresünk!

      Ipari és lakossági épületek villanyszereléséhez keresünk szakembereket!

      Munkavégzés helye: Budapest, Komárom.

      Érdeklődni: +36 20 6134359

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakirányú végzettséggel és 1-2 év tapasztalattal rendelkező, magára, környezetére és munkájára igényes munkatársat keresünk.

      Elvárás az előírt helyen, időben, munkaképes állapotban történő megjelenés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • B Kategóriás jogosítvány
      • Saját autó
      • Emelőgép kezelő vizsga

    Amit kínálunk:

      • Teljes munkaidős bejelentett állás
      • Hosszútávú munkalehetőség
      • Hóközi előleg
      • Megfelelő bérezés
      • Stabil fizetés
      • Igény esetén szállás

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

    Havi nettó fizetési keret:

    300 000 HUF

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!