Egyedi termék fejlesztésében való részvételt és rengeteg tanulási lehetőséget kínálunk székesfehérvári felépítménygyártó cégünknél tapasztalattal rendelkező, angolul folyékonyan beszélő

villamosmérnöknek

Főbb feladatok, munkák:

    Az új kollégánk feladata lesz a gépkocsikon jelenleg alkalmazott elektromos rendszer optimalizálása, és egy új rendszer bevezetésének koordinálása. Értékelnie kell a beépített anyagokat és a szerelés minőségét, ki kell értékelnie a prototípus teszteket, költségeket kell számolnia.

    Felelős lesz teljes elektromos rendszer projektek koordinálásáért, úgy, mint követelmények kidolgozása, rendszer kiválasztása, prototípus építés irányítása, és a szériagyártásba való bevezetés támogatása. Felelős lesz a nemzetközi partnertől megszerezhető tudás transzferálásáért.

    Munkája során napi szintű kapcsolatot kell tartania a belga partnerrel.

Az alábbi elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezésére számítunk:

  • egyetemen vagy főiskolán szerzett villamos mérnök képzettség
  • napi kommunikációképes angol nyelvtudás
  • autóipari elektronikai tapasztalat
  • autó- és épületelektronikai (autóbusz preferált) vegyes tapasztalat
  • projekt menedzsment szemlélet
  • projekt tapasztalat

Amit megszerezhet:

  • képzési lehetőségek,
  • projekt tapasztalatok szerzése,
  • később projektvezetői pozíció megszerzése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár