ÉMI Nonprofit Kft. (ÉMI NONPROFIT KFT)

Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellerző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Vizsgálattal, ellerzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Munkatársat keresünk

Üzemeltetési mérnök

pozícióba.

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

    • a megkötött karbantartási, javítási, őrzésvédelmi, takarítási, hulladékszállítási, stb. szerződések nyilvántartása és az azokban rögzített munkák ütemezése;
    • a beérkező közüzemi (víz, gáz, áram) számlák adatainak begyűjtése, kimutatások elkészítése;
    • az üzemeltetés körébe tartozó hibabejelentések fogadása, javaslattétel azok javítására;
    • a garanciális körbe tartozó hibák javíttatásának koordinálása;
    • az érintésvédelmi, tűzvédelmi szabványossági és villámvédelmi vizsgálatok nyilvántartása, elvégzésük koordinálása;
    • a munkavédelem terén jelentkező feladatok ellátása;
    • a targoncák, daruk és függesztékek előírt időpontokban történő felülvizsgálatának megszervezése.

Amire szükség van a feladatok elvégzéséhez:

    • felsőfokú műszaki végzettség;
    • üzemeltetésben, műszaki területen szerzett tapasztalat;
    • megbízható, munkájára igényes személyiség;
    • precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés;
    • Excel, Word programok magabiztos ismerete;
    • együttműködő-, jó problémamegoldó képesség és jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

    • azonnali munkába állás;
    • gépészmérnök vagy épületgépész végzettség.

Amit cserébe kínálunk:

    • kedvező béren kívüli juttatások;
    • változatos feladatok;
    • akár azonnali belépés;
    • jó munkahelyi légkör;
    • fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Üzemeltetési mérnök” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével.

Bővebb információért, kérjük, látogasson el honlapunkra.

A pályázó a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Az ÉMI Nonprofit Kft., mint adatkezelő az álláspályázatokat az „ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ (álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelés)” című dokumentumban meghatározott módon kezeli, mely tájékoztatót az adatkezelő a honlapján teszi közzé, az Adatvédelem menüpont alatt. Az Adatkezelő fenntartja a jogot, hogy ezt a tájékoztatót egyoldalúan, a jövőre nézve módosítsa. A módosításokról az Érintetteket az Adatkezelő honlapján keresztül tájékoztatja.