Üzemeltetési vezető

  • Cég neve

    IMG Solution Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Lajos utca 26.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:

  • Üzemeltetési csoport irányítása (3-5 fő), napi tevékenységek optimális szervezése
  • A gépjárműflotta és a telephely általános műszaki megfelelőségének biztosítása, ezzel kapcsolatos szervezési és adminisztratív tevékenység elvégzése
  • Gépkocsik állapotának folyamatos felügyelete és ellenőrzések dokumentálása
  • Belső utasítások betartásának ellenőrzése
  • Jelentések, kimutatások készítése a vezetőség részére
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, tevékenységhez tartozó engedélyek ügyintézése
  • Szükség esetén céges autóval történő szállításokban részvétel
  • Ingatlanok karbantartásának szervezése, felügyelete, felújítások koordinálása
  • Részvétel az operatív működésében, stratégiai döntések előkészítése

Elvárások

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, (gépész vagy villamos),
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 3 év Facility Manager munkakörben eltöltött idő, Ingatlanüzemeltetésben/irodaház üzemeltetésben /Flottaketelésben vezetői pozícióban,
  • Átfogó, szakmai ismeretek az épületekben / gépjárművekben található berendezések működésével kapcsolatban,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Jó szervezőkészség és konfliktuskezelési és problémamegoldási képesség,
  • Nagyfokú mobilitás és rugalmasság
  • Meggyőző kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés;
  • Notebook/Mobiltelefon;
  • Fiatalos csapat;
  • Hosszútávú, folyamatos munkaviszony egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnál.
  • fejlődési és tanulási lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője, sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve, a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát nettó fizetési igényének megjelölésével.