A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat:

ÜTEMEZÉS KOORDINÁTOR

FELADATOK:

Feladata a MOL Nyrt.  Downstream termelő üzemek - Finomítás rendelkezésre állásának biztosítása, a karbantartási munkák műszaki tartalom tervezési folyamatának támogatásával, átfogó koordinációjával, ütemezésével, nyomon követésével, egységes tervezési és ütemezési koncepció alapján.

  • Koordinálja a szakmai irányítása alatt álló ütemezők munkáját.
  • Irányítja tervezési fázisban az ütemterv összeállítását a magas szintű hosszú távú koncepcionális tervezéstől, a közép és rövidtávú tervek elkészítésén keresztül a szükséges erőforrás allokációig.
  • Felelős az ütemezés módszerének szakszerű alkalmazásáért, az ütemezési folyamat szakszerű üzemeltetéséért.
  • Felelős az ütemezési folyamat előrehaladásáért, annak nyomon követeséért, kommunikációjáért és a változások követéséért, lekezeléséért, bemeneti adatok javításáért.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség - gépész, villamos
  • Angol nyelv középszintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Olajipari karbantartásban szerzett tapasztalat
  • SAP elhasználó szintű ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • SCC/VCA tanúsítás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kedvezményes lakhatási támogatás
  • Munkábajárás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.