''FARM-KER'' KFT. (FARM-KER KFT.)
    • Szabolcs-Szatmár- Bereg Megye, Nyíregyháza, Kemecsei út 101.

  • Ügyvezetői asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      Építőanyag kereskedelemmel foglalkozó társaság ügyvezetői asszisztens munkatársat keres.

      Feladatok:

      • a cégvezetők napi munkájának támogatása, feladatainak nyilvántartása
      • kimutatások elkészítése kontrolling rendszerben
      • projektek operatív-adminisztratív részének koordinálása
      • ajánlatok bekérése, azok összevetése egymással, illetve előkészítése döntésre
      • projektekhez tartozó bizonylatok iktatása programban, iratok rendszerezése, lefűzése
      • bérszámfejtési adatok előkészítése
      • cégvezetők hivatali ügyeinek intézése
      • heti és havi jelentések készítése
      • vezetői értekezletek dokumentumainak elkészítése, kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárások:

      • pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
      • office haladó szintű ismerete
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • angol tárgyalóképes nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • versenyképes fizetés
      • önálló munkavégzés
      • kellemes környezet
      • fiatal, dinamikus csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Személyi asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    4481 Nyíregyháza, Kemecsei út

    Fényképes önéletrajz.