70 év, 35 ország, 8000 ember
Szenvedélyünk a modern technológia és az ember kapcsolata, az egyszerű és gyorsan tanulható felhasználói felület. Több mint 8000 szimulátorunkat használják világszerte az egészségügyi oktatásban éppúgy, mint a katonai egészségügyben vagy kórházakban. Ha tudásoddal szívesen erősítenéd csapatunk, csatlakozz hozzánk!

Veszprémi irodánkba keresünk

Ügyféltámogatási Csoportvezető

munkatársat.

Új kollégánk legfőbb feladata mérnök csapatával az ügyfelek magas szintű elégedettségének megőrzése.

Kihívásokkal teli munkakör, mert:

  • kialakíthatsz egy nemzetközi ügyfelekhez alkalmazkodó támogató rendszert,
  • irányítanod kell a csapat napi tevékenységét és teljesítményét,
  • folyamatosan változó leterheltség függvényében a feladatokat átcsoportosítod,
  • a termékünk/szolgáltatásunk folyamatos fejlesztéséhez igazítod a csapatodat.

Fejlődési lehetőség, mert:

  • részt vehetsz a vállalat vezetői képzésein,
  • megvalósíthatod folyamatoptimalizálási ötleteidet,
  • aktív részese lehetsz, ahogy ügyféltámogató folyamataink DevOps irányba fejlődnek tovább.

Felelős leszel:

  • fiatal csapatod fejlesztéséért, technikai tudásuk bővítéséért,
  • hatékony együttműködés kialakításáért, a csapat teljesítményének javításáért
  • csapatépítések szervezéséért.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • 3-5 év ügyféltámogatási mérnök vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • vezetői ambíció, határozott személyiség,
  • angol nyelvtudás tárgyalási szinten,
  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • ügyfélorientált szemléletmód,
  • Linux operációs rendszer gyakorlati ismerete (Redhat vagy CentOS).

Előny:

  • vezetői tapasztalat
  • Salt ismerete

Amit nyújtunk a versenyképes fizetésen és a finom kávén túl:

  • érdekes, motiváló feladatok,
  • döntési szabadság,
  • inspiráló munkakörnyezet,
  • multikulturális közösség,
  • korszerű technológiák,
  • heti egy nap home office megoldható

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.