Tűzmegelőzési koordinátor

Feladatok:

  • Részvétel a vezérlőközpont felügyeletében és üzemeltetésében, a gyár tűzvédelmének ellenőrzésében és koordinálásában, az üzembiztonság munkájában, az operatív üzemeltetési feladatokban
  • Bejárások és ellenőrzések végrehajtása
  • Közreműködés a munkavállalók előzetes, ismétlődő és rendkívüli tűzvédelmi oktatásaiban, a tűzoltó eszközök és felszerelések használatának ismertetésében
  • Létesítmény tűzvédelmi szabályzatának és mellékleteinek (Tűzriadó Terv; stb.) naprakészen tartása
  • Előírt képzések megtartása, dokumentálása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • A létesítményben keletkezett tűzesetekről tűzkár statisztikai nyilvántartás vezetése
  • Kapcsolódó szakmai dokumentációk véleményezése (Iparbiztonság, Robbanásvédelem, ADR)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (tűzvédelmi) végzettség
  • Vonatkozó jogszabályok alapján, a főfoglalkozású létesítményi tűzoltóság tagjára előírt egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Előnyt jelent:

  • Robbanásbiztonságtechnikai ismeretek
  • Tűzvédelmi tervezői/szakértői jogosultság (TUÉ, TUJ, TUO)
  • Biztonságtechnikai, épületfelügyeleti és tűzvédelmi rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Csapatmunkára való alkalmasság, elhivatottság, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

    Kollégáink szakértelmét versenyképes juttatással és alapbéren felüli csomaggal (mint pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi juttatás, sportolási lehetőségek) díjazzuk. Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

    Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
    Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal!