Contemporary Amperex Technology Hungary Kft. logo

Építőipari munkavédelmi koordinátor

  • Cég neve

    Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A munkavédelmi és más törvények által meghatározott rendelkezések betartásának az ellenőrzése az építési folyamat során;
  • Az ellenőrzések dokumentálása, helyesbítő intézkedések meghozatala és azok teljesülésének nyomon követése;
  • Folyamatos felügyelet és ellenőrzés az építkezés során, BE terv és szakági tervek felülvizsgálata;
  • Az ellenőrzésekről napi, heti, havi riport készítés, megadott értékelési rendszer alapján, elemzés készítése az építés során felmerülő problémákról;
  • Kockázatok értékelése, ellenintézkedések előkészítése és kiadása a feltárt hiányosságok elhárítására vonatkozóan;
  • Felelős a projekt management tagjainak tájékoztatásáért az aktuális biztonságot éríntő állapotokkal kapcsolatban;
  • A projekt balesetmegelőzési rendszerének üzemeltetése;
  • A bekövetkezett balesetek vizsgálatában való részvétel.

Elvárások

  • Munkavédelmi szakmérnök/szakember végzettség;
  • Legalább 1 éves tapasztalat építőipari nagyberuházások terén;
  • Jó angol nyelvismeret (minimum középfok);
  • Erős felelősségtudat, jó kommunikációs és koordinációs készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

 A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!