Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol közel 700 főt foglalkoztat és főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • A gyártásban levő elektromos mérő-, tesztelő- és jelölő-berendezések műszaki felügyelete (üzembevétel, karbantartás-javítás/ javíttatás), folyamatos működőképességük biztosítása
  • Teszterekkel kapcsolatos dokumentációk felügyelete
  • Dolgozói oktatások lebonyolítása
  • Részvétel új termékek széria bevezetésében
  • Részvétel tesztkoncepciók kidolgozásában, új tesztberendezések kiírásában és átvételében (a szállítóknál és a saját telephelyen)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamos- vagy mechatronikai mérnöki diploma)
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Tesztberendezések és gyártási folyamatok ismerete
  • Jó analitikus és probléma-megoldási képességek
  • Megbízható, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat automatizált berendezések hibaelhárításában
  • Erősáramú ismeretek
  • Pneumatikai és PLC ismeretek
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécel, 2119 Pesti út 80.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát küldje el.