A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: a holnap mobilitását formáljuk.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Tesztmérnök – E-motor

Főbb feladatok:

  • Elektromos hajtáslánccal kapcsolatos fejlesztési projektek során elvégzett tesztek koordinálása
  • Innovatív tesztkoncepciók és vizsgálati előírások kidolgozása és megtervezése a gépjárművek villanymotorjai és alkatrészei számára
  • Új tesztberendezések üzembehelyezése, méréstechniki feladatok
  • Próbapadon és járművön végzett vizsgálatok elvégzése (E-motor)
  • Alakrészek vizsgálata; merések elvégzése, kiértékelése
  • Eredmények dokumentálása, jelentések elkészítése
  • Részvétel a design-FMEA elkészítésében
  • Technikusok munkájának szakmai felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Legalább 3 éves releváns munkakörben szerzett autóipari munkatapasztalat
  • SAP és FMEA ismeret
  • Németországi képzés vállalása
  • Tesztberendezések programozásában, kezelésében vagy méréstechnikában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • régióban vezető bérezés
  • negyed éves bónusz
  • nyári és karácsonyi jutalom
  • Cafeteria juttatás
  • rugalmas munkaidő
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőségek
  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely Zanati út 31.