AGROTEC Magyarország Kft.
  • Az AGROTEC Magyarország Kft. egy dinamikusan fejlődő, mezőgazdasági gépek és alkatrészek kereskedelmével, és ahhoz kapcsolódóan szerviz szolgáltatással foglalkozó cég.

  • Területi műszaki vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Szerviz és alkatrész tevékenység területi irányítása.

      Patnerek felkeresése, szerződéskötés, kapcsolattartás.

      Szerviz és alkatrész forgalom növelésének elérése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felsőfokú műszaki végzettség.

      Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

      Dinamikus, kreatív személyiség.

      Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség.

      B kategóriás jogosítvány.

      Földrajzi mobilitás és rugalmasság.

      Önálló munkavégzés és motiváltság.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló területen szerzett tapasztalat.

      Angol nyelvtudás.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Szakmunka
    • Autószerelő, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3390 Füzesabony

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    Jelentkezését önéletrajz megküldésével várjuk a megadott e-mail címre.